Práca na čiastočný úväzok

Popri zamestnaní

Príležitosť v podnikaní s RAINBOW je ideálny spôsob, ako zarobiť peniaze s flexibilným rozvrhom času, ktorý zodpovedá Vášmu životnému štýlu.
Možno by ste chceli zarobiť viac peňazí ,ktoré pomôžu pri splácaní hypotéky, kúpiť nový dom ,alebo auto, na štúdium detí, vysnívanú dovolenku, alebo len pokryť životné náklady.

V RAINBOW, na čiastočný úväzok, môžete pracovať iba niekoľko hodín týždenne. To by mohlo priniesť ďalšie peniaze do vrecka každý mesiac a pomôže vám dostať viac zo života. Môžete si dokonca určiť počet odpracovaných hodín.
 

Študenti

Väčšina vysokoškolských študentov má len veľmi obmedzený rozpočet. Chceli by ste, ďalšie peniaze na pomoc s nákladmi na štúdium, nájom, bežné životné náklady, alebo dokonca kúpiť lepšie auto?

RAINBOW ponúka príležitosť pracovať na čiastočný úväzok. Len pár hodín týždenne, čo znamená ďalšie peniaze do vrecka, ktoré vám pomôžu získať viac zo života. Môžete si dokonca
určiť dobu, kedy budete pracovať.

RAINBOW distribútor má praktické skúsenosti a poskytuje vám možnosť zárobku dobrých peňazí. A ponúka osvedčený postup - cestu, ak sa rozhodnete urobiť kariéru. Ak máte pozitívny postoj a  potrebujete vedľajší príjem...
....prečo teda nevyskúšať RAINBOW?

Žiadosť o informáciu

 Prevádzka: Hubeného 7, 831 53 Bratislava – Krasňany
TEL.: +421 2 44880101, +421 2 44880303, +421 903 739 999
E-mail: rainbow@rainbow.sk   servis@rainbow.sk   info@rainbow.sk

© Copyright 2012 www.rainbow.sk | Tvorba webu